Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

Togg fiyatı ve donanımları! – Yerli otomobil kaç para?

Yerli otomobilimiz Togg’un merakla beklenen C-SUV modeli Togg T10X’in fiyatı ve satış tarihleri belli oldu. Togg T10X fiyatı, satış tarihi, donanım seçenekleri ve Euro NCAP testi hakkında tüm sorularının cevabını sizin için videomuzda bir araya getirdik.

Togg T10X satış tarihi belli oldu!

Togg T10X 953 bin TL’den başlayan fiyat etiketine sahip. Ayrıca Togg T10X için ön siparişler 16 – 27 Mart arasında Trumore ve web sitesi üzerinden alınacak. Dilerseniz donanımına, batarya özelliklerine ve fiyatlarına yakından bakalım.

İki donanım seviyesi ve iki batarya seçeneği sunulacak

160 kW / 218 Beygir güç ve 350 Nm tork üreten T10X RWD arkadan itişli modelin, iki farklı batarya seçeneği mevcut. Ayrıca batarya seçimine göre de 314 ve 523 kilometrelik menzillere sahip olacak. Ek olarak, T10X’in 52,4 kWh kapasiteye sahip batarya seçeneği 16,7 kWh/100 km (WLTP), 88,5 kWh olan ise 16,9 kWh/100 km (WLTP) enerji tüketimi değeri sunuyor.

V1 RWD Standart Menzil: 953 bin TL
V2 RWD Standart Menzil: 1 milyon 55 bin TL
V2 RWD Uzun Menzil: 1 milyon 215 bin TL

Çift motorlu T10X AWD 29 Ekim’de özel seri ile yollarda olacak

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

T10X’in 435 HP güce ve 700 Nm torka sahip dört çeker versiyonunun satışa çıkacağı tarih belli oldu. Ek olarak 0-100 km/s hızlanması 4,8 saniye olan çift motorlu bu araç özel seri takvimine dahil edildi. Ayrıca bu serinin de 29 Ekim 2023 tarihinden itibaren teslim edilmeye başlanacağını söyleyelim.

Togg T10X’te hangi donanımlar olacak?

Otomobilde 12,3 inç gösterge ve 29 inç bilgi eğlence şeklinde 2 ekran mevcut. Ancak ikisi bir arada 41,3 inçlik uçtan uca ekran deneyim sunuyor. Ek olarak 8 inç dokunmatik kontrol ekranı, araç içi sosyal kamera, yüksek hızlı mobil internet, Wi-Fi hot spot özelliği ve Snapdragon işlemcili dijital kokpit olduğunu da söyleyelim. Ayrıca tüm bu özellikler T10X’de standart olarak sunuluyor.

Togg Euro NCAP testinden kaç yıldız aldı?

Togg T10X, kullanıcıların kişisel verilerini ve akıllı cihazın dijital güvenliğini blok zinciri teknolojisiyle sağlıyor. Bu sayede Avrupa pazarındaki otomobillerin güvenliğinin değerlendirildiği bağımsız Euro NCAP programının tüm testlerinden 5 yıldız alması hedefleniyor.

Standart olarak sunulan 7 adet hava yastığı mevcut. Ek olarak, dayanıklı ve sağlam altyapıyı destekleyen ileri seviye sürüş asistanı da güvenli bir sürüş sağlıyor ve de gelecek modellerde 3. seviye otonom desteğiyle birlikte bu özellikler de gelişecek.

Siz Togg T10X fiyatı ve donanım seçenekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Togg T10X, Euro NCAP testlerinden 5 yıldız alabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

#togg #t10x

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

You May Also Like

Video

Big Bang Startup Challenge, Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği olarak biliniyor. İTÜ ARI Teknokent’in girişimcilere destek vermek amacıyla oluşturduğu bu platform, her yıl İTÜ...

Video

LG Online Mağaza’ya ulaşmak için: Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair...

Video

Teknoloji ofislerini geziyoruz serimizde yeni durağımız olan iyzico, ödeme hizmetleri alanında 10 yıllık bir başarı öyküsüne sahip. 30 kişilik bir ekipten başlayarak, bugün 280...

Video

Manuel vitesli araçlarda kullanıcıya otomatiğe benzer bir sürüş deneyimi sunan Akıllı Debriyaj Sistemi işleyişini ve kurulumunu yerinde inceledik, arabamıza yokuş kalkış desteği ekledik. Akıllı...