Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

Neden bu televizyonu kullanıyorum? LG QNED81 75″ TV inceleme!

Gelişmiş panel ve renk gücü ile geliştirilen LG QNED816RE 75 inç 4K Smart TV modelini sizler için inceledik. Neden bu televizyonu seçmelisiniz?

LG QNED816RE 75 inç satın almak için:
1 Kasım – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında satın alınan 55QNED816RE ve 65QNED816RE modellerinden satın alımınıza 4.500 TL’ye varan Opet Yakıt Puan hediye:

LG QNED816RE 75″ TV inceleme!

LG QNED816RE 75 inç 4K Smart TV, Quantum Dot ve NanoCell teknolojisiyle desteklenen QNED Renk Pro özelliğine sahip ve bu sayede renkleri daha canlı ve gerçekçi bir şekilde sunuyor.

Televizyonun 6. Nesil α7 AI 4K İşlemcisi, izleme tercihlerinize uygun şekilde tasarlanmış gelişmiş bir deneyim sağlıyor. AI Görüntü Pro özelliği, düşük çözünürlüklü içerikleri analiz edip iyileştirerek her içeriği yüksek kalitede izleyiciye sunuyor. AI Ses Pro özelliği ise sesleri, efektleri ve frekansları tanıyarak sürükleyici bir ses deneyimini sizlerle buluşturuyor.

ThinQ AI ve webOS sayesinde, kişiselleştirilmiş uyarılar ve öneriler alabilir, kullanıcı deneyiminizi özelleştirebiliyorsunuz. Her aile üyesi için özelleştirilebilir profiller sayesinde, en sık kullanılan uygulamalara hızlı erişim sağlanabiliyor.

HDR10 Pro özelliği, içeriğin kontrast ve netliğini otomatik olarak iyileştirir, böylece her sahne daha canlı ve net hale gelir. FILMMAKER MODE ile filmleri yönetmenin gözünden, orijinal renkler, ayarlar ve kare hızları korunarak sinematik bir deneyim ile izleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

#QNED81 #LGTV #LGQNED #4KTV

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

You May Also Like

Video

After 5 days of covering CES, our hope of finding the next holy grail of TV technology was dwindling. At the last minute, we...

Video

Big Bang Startup Challenge, Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği olarak biliniyor. İTÜ ARI Teknokent’in girişimcilere destek vermek amacıyla oluşturduğu bu platform, her yıl İTÜ...

Video

LG Online Mağaza’ya ulaşmak için: Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair...

Video

O que você achou da edição 2023 do #WindowsUglySweater ? Conta para a gente nos comentários! 🔥 Se liga nas ofertas que encontramos para...