Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

YKS Birincileri Sosyal Medyayı Yasakladı mı?

ShiftDelete.Net olarak yeni bir video ile karşınızdayız. Bu videomuzda YKS 2020’de dereceye girmiş öğrencileri sizlerle buluşturuyoruz. Sınav öncesi neler yaptıklarını ve üniversite sınavına girecek öğrencilerin kullandığı teknolojiler neler bu videoda  kendilerine sorduk. İşte merak edilen tüm detaylar!

YKS 2020’de dereceye giren öğrenciler nasıl ders çalışıyor?

Son zamanlarda içinde bulunduğumuz durumlardan dolayı öğrenciler genel olarak üniversite sınava evden çalışarak hazırlandı. Evde geçirilen bu çalışma sürecinde herkes gibi öğrencilerde teknolojilerin nimetlerinden faydalandı.

Bakıldığı zaman internet, YouTube ve çeşitli ders çalışma platformları öğrenciler tarafından bu dönemde fazlasıyla kullanılmış. Peki YKS 2020 1’incileri sınav öncesi nasıl bir çalışma düzenine sahip olmuş?

Üniversite sınavına girecek öğrencilerin kullandığı teknolojiler

Lise sonrası eğitimin bir sonraki basamağı olan üniversiteler her zaman önemli bir konumda yer almıştır. Öğrenciler tarafından akademik hayallerin başlangıcı olarak görülen üniversiteler gelecek planları içinde önemli bir konumda bulunuyor.

Bundan dolayı da her öğrenci bir üniversitede yer almanın hayallerini kuruyor. Bu videomuzda da YKS 2020’de i dereceye girmiş kişilerin sınav öncesi neler yaptığını, nasıl bir çalışma düzenine sahip olduğunu sizlerle buluşturduk.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Siz üniversite sınavına hazırlanırken hangi teknolojileri kullandınız? Üniversite sınavına girecek kişilere tavsiyeleriniz neler? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
Google+ ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Credit: YouTube

You May Also Like

Video

A Xiaomi é uma marca reconhecida por sua qualidade e custo-benefício, além de ter portfólio incrível, com uma diversidade de aparelhos que vai muito...

Video

Robot Vacuum-Mop Essential là mẫu robot hút bụi giá rẻ được bán ra chính hãng tại thị trường Việt Nam của Xiaomi. Thiết kế...

Video

In diesem Tutorial beschäftigen wir uns mit dem SITRANS P320/P420 in SIL Ausführung und gehen darauf ein, welche Möglichkeiten und Wege es für eine...

Video

In this tutorial we will focus on activating SIL on the SITRANS P320/P420 and the different possibilities and ways to do so. Credit: YouTube/Siemens