Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

Yapay zeka hayatımızı nasıl değiştirecek? Değişimi nasıl anlamalıyız?

Eczacıbaşı Topluluğu’nun, dijital dönüşümü teşvik edip başarılı projeleri ödüllendirdiği Eczacıbaşı Dijitaliz 2023: RISE etkinliği, 5 Aralık Salı günü gerçekleşti. Bu önemli etkinliğe katılan SDN Kurucusu Hakkı Alkan detayları aktarırken Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı ile de bir röportaj gerçekleştirdi.

Eczacıbaşı Dijitaliz 2023: RISE etkinlik tekrarı:

Yapay zeka hayatımızı nasıl değiştirecek? Değişimi nasıl anlamalıyız?

‘Yükseliş’ temasıyla düzenlenen etkinlikte, iş dünyasından Formula 1’e kadar geniş bir perspektif sunuldu. Konuşmacıların ilham verici paylaşımlarıyla dolu oturumları izleyiciler büyük bir ilgiyle takip etti. Ayrıca, topluluğun en başarılı dijital projeleri de ödüllendirildi.

Eczacıbaşı Topluluğu Dijital Dönüşüm Koordinatörü ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Esra Eczacıbaşı Coşkun, konuşmasında 2018’den beri dijital dönüşümde önemli adımlar attıklarını vurgulayarak, beş yılda tamamlanan 184 projenin operasyonel karlılık içindeki payının yüzde 8’e ulaştığını açıkladı.

Coşkun, bu yıl Dijitaliz’e rekor düzeyde, 138 proje başvurusunun geldiğini belirterek, artan başvuruların dijital dönüşüme olan ilginin ve doğru yolda olunduğunun bir göstergesi olduğunu dile getirdi. Ayrıca, dönüşüm yolculuğunun sabit bir varış noktası olmadığını, sürekli bir ilerleme gerektiren ve geleceğe hazır olma çabalarının devam edeceğini vurguladı.

Etkinlik, çeşitli oturumlarla devam etti. Teknolojinin Yükselişi ve Gelecek Etkisi oturumunda Paribu Kurucusu Yasin Oral, Rollic Games Kurucusu Burak Vardal ve Insider Kurucusu Hande Çilingir dijital dünyanın geleceğini tartıştılar. Hızlı Değişen Dünyada Yapay Zekâ ile Yükselmek oturumunda Eczacıbaşı Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı ve Yapay Zekâ Uzmanı Azeem Azhar ilginç bir sohbet gerçekleştirdi.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Eczacıbaşı Topluluğu Üst Yöneticisi (CEO) Atalay Gümrah, ‘Değişime Adaptasyon’ oturumunda Borusan Holding CEO’su Erkan Kafadar ve Doğan Holding CEO’su Çağlar Göğüş ile dijital dönüşümü CEO perspektifinden ele aldı. Topluluk kuruluşlarının Pazarlama Üst Yöneticileri (CMO) ise pazarlamanın dijital dönüşümüne odaklandı.

VitrA CMO’su Işıl Nergiz’in moderatörlüğünde Eczacıbaşı Yapı Ürünleri CMO’su Sibylle Göttgens, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri CMO’su Bilge Çiftçi ve Eczacıbaşı İlaç Pazarlama CMO’su Sena Faga, pazarın ve müşterinin değişen taleplerini tartıştılar. Etkinliğin en dikkat çeken konuşmacılarından biri ise eski Formula 1 pilotu ve 13 Grand Prix Kazananı David Coulthard’dı; F1’den İş Dünyasına: Dayanıklılık, Çeviklik ve Takım Çalışması başlıklı konuşmasıyla büyük ilgi gördü.

#Dijitaliz2023 #RISE

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

You May Also Like

Video

Big Bang Startup Challenge, Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği olarak biliniyor. İTÜ ARI Teknokent’in girişimcilere destek vermek amacıyla oluşturduğu bu platform, her yıl İTÜ...

Video

LG Online Mağaza’ya ulaşmak için: Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair...

Video

Teknoloji ofislerini geziyoruz serimizde yeni durağımız olan iyzico, ödeme hizmetleri alanında 10 yıllık bir başarı öyküsüne sahip. 30 kişilik bir ekipten başlayarak, bugün 280...

Video

Manuel vitesli araçlarda kullanıcıya otomatiğe benzer bir sürüş deneyimi sunan Akıllı Debriyaj Sistemi işleyişini ve kurulumunu yerinde inceledik, arabamıza yokuş kalkış desteği ekledik. Akıllı...