Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

Özgürce çalışmak isteyenlere! PODA nedir?

PODA Özgür Ofisler, modern çalışma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış, halka açık ve gizliliği ön planda tutan bir çalışma alanı konsepti. Bu yenilikçi ofisler, 1,4 metrekarelik alanlar sunarak kullanıcılara verimli bir çalışma deneyimi sunuyor. İşte PODA Özgür Ofisler hakkında merak edilenler.

Özgürce çalışmak isteyenlere! PODA nedir?

PODA Özgür Ofis, hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısıyla donatılmış. Kullanıcılar, 4.5G hızında Poda internet bağlantısı sayesinde kesintisiz bir çalışma deneyimi yaşıyor. Ayrıca, kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış çalışma masası ve rahat bir sandalye sağlıyor.

Bu ofisler, temizlik ve hijyen konularına da büyük önem veriyor. Her kullanım sonrasında UV-C teknolojisi kullanılarak kabin içindeki hava sterilize edilir, böylece kullanıcılar hijyenik bir çalışma ortamına sahip oluyor. Ayrıca, klimalı ve sessiz bir atmosferde çalışma imkanı sunuluyor.

PODA Özgür Ofislerin iki temel çeşidi mevcut. Birincisi, “PODA Kabin“, ses izolasyonu, kişiye özel internet erişimi, havalandırma, UV-C ile sterilizasyon, ofis standardında masa ve çalışma koltuğu gibi özellikler sunuyor. İkincisi ise “PODA Platform“, bu platform üzerinden ofis seçimi, rezervasyon sistemi, kredi kartı ile ödeme gibi kolaylıklar sağlanıyor ve çeşitli kampanyalar sunuluyor.

PODA Özgür Ofislerin popülerliği her geçen gün artıyor. PODA Platform, 127 bin mobil uygulama indirmesi, 10,5 bin üye ve 11,5 bin kullanım adedine ulaştı. Ayrıca, 27 kabin ve 13 kurulu kabin ile 9 farklı lokasyonda hizmet veriyor. PODA Kabin lokasyonları arasında Emaar Square AVM, Akasya AVM, 42 Maslak, Kanyon AVM, Zorlu Center AVM, Trump AVM, Gloria Jean’s Coffee-Cennet, Esenboğa Havalimanı ve CoBodrum gibi çeşitli seçenekler bulunuyor.

PODA Özgür Ofisler, modern iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap verirken aynı zamanda kullanıcılarına konforlu ve verimli bir çalışma alanı sunmayı hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

You May Also Like

Video

Big Bang Startup Challenge, Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği olarak biliniyor. İTÜ ARI Teknokent’in girişimcilere destek vermek amacıyla oluşturduğu bu platform, her yıl İTÜ...

Video

LG Online Mağaza’ya ulaşmak için: Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair...

Video

Teknoloji ofislerini geziyoruz serimizde yeni durağımız olan iyzico, ödeme hizmetleri alanında 10 yıllık bir başarı öyküsüne sahip. 30 kişilik bir ekipten başlayarak, bugün 280...

Video

Manuel vitesli araçlarda kullanıcıya otomatiğe benzer bir sürüş deneyimi sunan Akıllı Debriyaj Sistemi işleyişini ve kurulumunu yerinde inceledik, arabamıza yokuş kalkış desteği ekledik. Akıllı...