Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

IMAX sertifikalı TV! Philips 55OLED808/12 TV inceleme!

Philips’in 55 inç büyüklüğünde yeni OLED TV 55OLED808/12 modelini inceliyoruz. Yeni nesil Ambilight desteğine sahip OLED TV, IMAX sertifikasına da sahip. Bakalım TV, bizlere neler sunuyor? Philips 55OLED808/12 TV inceleme sizlerle.

Philips 55OLED808/12 satın almak için:

Philips 55OLED808/12 TV inceleme

Hem oyun için, hem film için pek çok farklı açıdan başarılı ve yeni nesil bir TV olan Philips 55OLED808/12, tüm yeni nesil teknolojileri bizlere sunuyor. 4K 3840 x 2160 piksel çözünürlüğü destekleyen Philips 55OLED808/12, 120 Hz yenileme hızı sunuyor. 

FHD, 2K ve 4K çözünürlüklerde 120 Hz yenileme hızını destekleyen TV, oyun konsolları ya da PC’den oyun oynayanların da kullanabileceği bir televizyon. 55 inç, 139 cm boyuta sahip olan Philips 55OLED808/12, yapay zeka destekli P5 Perfect görüntü motoru ile beraber, özellikle düşük çözünürlüklü içerikleri daha yüksek kaliteli hale getiriyor. Görüntülenecek içerikler, yapay zeka sayesinde daha yüksek kaliteyle görüntüleniyor.

DCI P3 renk gamutunu yüzde 99 destekleyen Philips 55OLED808/12, oldukça başarılı bir görüntü kalitesine sahip. OLED panel olduğu için gerçek siyah rengini veren TV, HDR 10+ desteğine de sahip.

IMAX sertifikalı Philips 55OLED808/12, IMAX sinemalarında gösterilmek için yapılmış filmlerin tüm etkisini yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca yeni nesil Ambilight ile beraber efsane bir film deneyimi yaşıyorsunuz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Yeni nesil Ambilight 

Yedinci nesil, yapay zeka destekli P5 görüntü motorunu kullanan televizyon ayrıca 3 taraflı yeni nesil Ambilight özelliğini de bizlere sunuyor.  Kullanılan RGB ışık sensörü sayesinde, ekrandaki görüntünün rengiyle Ambilight ışıkları yüzde 100 eşleşebiliyor.

Yeni nesil Ambilight’ın yeni özelliği;

Her LED’in kendine ait sürücüsü mevcut. 
Böylece 3 kat daha fazla renk bölgesi üretir.
Daha fazla renk içeren görüntülerde, yeni nesil Ambilight deneyimini daha da iyi anlayabiliyoruz. 
Işıktaki renklerin görüntüyle uyumu 3 kat daha fazla ve böylece daha fazla alternatif renk üretilebiliyor.
Google TV işletim sistemiyle beraber gelen Philips 55OLED808/12, 4 çekirdekli işlemciden gücünü alıyor ve 16 GB dahili hafızaya sahip.
Google Play Filmler, YouTube ve Google servisleriyle beraber, Netflix, Apple TV, Ambilight Aurora gibi uygulamalar ön yüklü olarak geliyor. 
GeForce NOW desteğine sahip olan TV ile bulut üzerinden de oyun oynayabiliyorsunuz.
Dolby Digital, Dolby Atmos ve DTS gibi desteklere sahip olan televizyonun dahili hoparlörleri de oldukça başarılı.
2.1 kanal ses deneyimine sahip olan TV’de toplamda 70 Watt RMS gücüne sahip hoparlörler kullanılış. 10 x 4 watt’lık orta ve tiz sesleri veren hoparlörlere, 30 watt gücünde subwoofer eşlik ediyor.
Herhangi bir ses sistemi almadan da, evlerinizde gayet kaliteli bir şekilde film izleyebilir, oyun oynayabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

You May Also Like

News

You will soon have the opportunity to enjoy gaming while browsing through YouTube. The new feature, called ‘Playables’, allows users to play mini-games directly...

News

YouTube is getting into gaming with its new service called Playables. This marks the video and music streaming giant’s entry into the gaming industry....

Video

On today’s episode of You Asked: How can you find out if you’re getting 4K or HDR on your TV? Why is Dolby Atmos...

Reviews

Are you a YouTube user who prefers not to sign in to your account? Have you ever been blocked from watching an age-restricted video...