Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

Her yerde yüksek ses isteyenler için LG XBOOM Go XG5Q inceleme!

Bu videomuzda LG’nin geliştirdiği LG XBOOM Go XG5Q modeline yakından bakıyoruz. XBOOM serisinin yeni üyesi olan Go XG5Q hem tek renk mat tasarımı, hem su geçirmezlik sertifikası hem de kolay kurulumu ile kablosuz hoparlörler segmentinde dikkat çeken ürünlerden biri. LG XBOOM Go XG5Q taşınabilir hoparlör inceleme sizlerle.

LG XBOOM Go XG5Q taşınabilir hoparlör inceleme!

LG XBOOM Go XG5Q taşınabilir hoparlör satın almak için:

Teknik özelliklerine geçmeden önce XBOOM Go XG5Q modelinin deneyim tarafında neler sunduğuna değinelim. LG’nin en yeni ses teknolojisiyle birlikte derin bas ve güçlü ses sunan LG XBOOM Go’nun olağanüstü sesini deneyimledik.

Track tipi woofer derin baslar üretirken kubbe şeklindeki tweeter ise net bir yüksek frekans tepkisi oluşturmak için tasarlanmış.

Güçlü 20W ses çıkışı sayesinde, meditasyondan parti ortamına kadar her yerde ritmi yakalayabilir ve yüksek bir ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bas yükseltme algoritması, müziğin sesini kıstığınızda bile her bas notasını duymanızı ve hissetmenizi sağlıyor.

Sound Boost’a bir kez bastığınızda ses alanını genişletebilir ve müziğinizin keyfini yüksek sesle çıkarabilirsiniz. Genişletilmiş 16 milyon renk seçeneğiyle, zenginleştirilmiş bir müzik deneyimi için her şarkıyı gökkuşağının dilediğiniz rengiyle birlikte çalabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

IP67 sınıfı sayesinde suya ve toza dayanıklı olan hoparlör, müzik keyfinize ara vermeden hareket edebilirsiniz. 18 saatlik pil ömrü sunan LG XBOOM GO, müzik çalarken gelen aramaları yanıtlamanızı sağlıyor.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

You May Also Like

Video

Big Bang Startup Challenge, Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği olarak biliniyor. İTÜ ARI Teknokent’in girişimcilere destek vermek amacıyla oluşturduğu bu platform, her yıl İTÜ...

Video

LG Online Mağaza’ya ulaşmak için: Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair...

Video

Teknoloji ofislerini geziyoruz serimizde yeni durağımız olan iyzico, ödeme hizmetleri alanında 10 yıllık bir başarı öyküsüne sahip. 30 kişilik bir ekipten başlayarak, bugün 280...

Video

Manuel vitesli araçlarda kullanıcıya otomatiğe benzer bir sürüş deneyimi sunan Akıllı Debriyaj Sistemi işleyişini ve kurulumunu yerinde inceledik, arabamıza yokuş kalkış desteği ekledik. Akıllı...