Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

Finlandiya teknoloji fiyatları! Finlandiya’dan iPhone ve PS5 almak mantıklı mı?

ShiftDelete.Net ailesi olarak dünyanın dört bir yanındaki teknolojik gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Avrupa’daki teknoloji fiyatlarını ele aldık. Helsinki’de bir teknoloji mağazasını ziyaret eden ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni Tolga Cem Küçükyılmaz, ürünlerin fiyatlarını sizler için inceledi.

Finlandiya teknoloji fiyatları nasıl?

Tolga Cem Küçükyılmaz bu videoda iPhone 15 serisinden PlayStation 5’e kadar farklı ürünlerin fiyatlarını inceledi ve Türkiye ile karşılaştırdı. Fiyatlarda genel olarak benzerlik olsa da, bazı modellerin Türkiye’ye göre daha ucuz olduğunu görüyoruz.

İlk olarak iPhone’ların fiyatına bakalım. iPhone 15’in 128 GB’lık modeli 989 Euro, 256 GB ise 1111 Euro’dan satılıyor. iPhone 15 Pro’nun 128 GB’lık fiyatı 1248 Euro, 256 GB’lık model 1379 Euro, 512 GB’lısı ise 6628 Euro’dan raflardaki yerini aldı.

Diğer Apple ürünlerine baktığımızda AirPods Pro 249 Euro, Apple Watch Series 9 45 mm 489 Euro, M1 çipinden gücünü alan MacBook Air ise 1000 Euro’dan satılıyor. Öte yandan PlayStation 5 600 Euro ve Xbox Series X 542 Euro’dan sunuluyor.

Televizyon fiyatlarına geldiğimizde ise 55 inçlik Philips OLED televizyonun fiyatı 899 Euro, 65 inçlik LED model 1399 Euro’dan raflardaki yerini almış durumda. Ayrıca Xiaomi Robot Vacuum X10 ise 499 Euro ve iRobot Roomba j7 Plus 799 Euro fiyat etiketine sahip.

Genel olarak ürünlerin fiyatının Türkiye’yle yakın olduğunu, ancak vergisiz olmasından dolayı bazı ürünlerin Türkiye’den daha ucuza geldiğini söylemek mümkün.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

You May Also Like

Video

Finding the best PS5 headset isn’t easy and that goes for any console because of USB compatibility along with latency through the controller for...

Video

The current MacBook Air (M1, 2020) is our pick for the best laptop you can buy right now, and from our brief time with...

Video

The #Apple #WWDC2022 developer conference is in full swing – running until June 10, but the big news has already happened, as Apple has...

Video

Download WallpaperZ: ▶ iOS – ▶ Android – M3 OLED iPad Pro, iPhone 16 Pro, AirPods 4 & more – Apple’s BIGGEST 2024 Products!...