Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

En şık akıllı saat o mu? Huawei Watch GT 4 inceleme!

Huawei’nin yeni akıllı saati Huawei Watch GT 4 incelemesi ile karşınızdayız. Bakalım şık ve sportif özellikleriyle dikkat çeken akıllı saat, bizlere neler sunuyor?

Huawei Watch GT 4 satın almak için:

Huawei Watch GT 4, 46 ve 41 mm olmak üzere iki farklı boyut ve farklı özelliklerle beraber geliyor.

Huawei Watch GT 4’ün 46mm’lik olanında sekizgen kasa tasarımını kullanan Huawei, 41mm’lik modelde kolye ucu olarak adlandırılan yuvarlak bir tasarımı baz alıyor.

Huawei Watch GT 4’ün 46mm’lik modelinin ekranı 1.43 inç, 41mm’lik olan modelin ekran boyutu ise 1.32 inç. Tabii boyut ile beraber batarya ve pil değerleri de değişiyor.

Huawei Watch GT 4’ün 46mm’lik olan sürümü 14 güne kadar pil ömrü, normal kullanımda ise 8 gün pil ömrü sunuyor. 41mm’lik olan modelde ise 7 güne varan pil ömrü sunuluyor. Bu değer normal kullanımda ise 4 gün seviyesinde.

Bizim incelediğimiz model Huawei Watch GT 4 46 mm olan model. Şimdi dilerseniz Huawei Watch GT 4 incelememize başlayalım.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Huawei Watch GT 4 özellikleri!

Bizim incelediğimiz model Huawei Watch GT 4 46 mm olan model. Şimdi dilerseniz Huawei Watch GT 4 incelememize başlayalım.

Safir cam, paslanmaz çelik, el yapımı fırçalanmış ve özel işçilikle parlatılan kasa tasarımı, Huawei Watch GT 4’ü çok daha şık ve klasik bir saatmiş gibi gösteriyor.

Ekran boşluğunun azaltıldığı saatin ekran kasa oranı da geliştirilmiş. 1.43 inç boyutundaki OLED ekran, 466 x 466 piksel çözünürlüğe sahip. 326 ppi piksel yoğunluğu sunuluyor.

İncelediğimiz Yeşil modelde çift renkli GMT tasarım bezel, tıpkı Rolex saatlerde olduğu gibi saat dilimlerini ortadan ikiye bölünmüş bir şekilde gösteriliyor.

HUAWEI WATCH GT 4 46mm; Siyah, Kahverengi, Yeşil ve Gri olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip.

30 metre tuzlu ve tatlı suya serbest dalış yapabilme imkanı sunan Watch GT 4, yeni çift kanallı GPS iyileştirmesi sayesinde Watch GT 3’e göre yüzde 30 daha keskin hesaplama yapabilmesini sağlıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

15’i profesyonel, 100’den fazla egzersiz moduna sahip olan Huawei Watch GT 4, TruSeen 5.5 ile nabzınızı, sensörlerden gelen bilgilerli, yapay zeka ile işleyip çok daha doğru bir şekilde kalbinizi takip edebiliyorsunuz.

Ayrıca Huawei Watch GT 4, saat başı belli verileri otomatik olarak ölçerek, düzenli sağlık taraması yapabiliyor. Böylece 7/24 kapsamlı sağlık yönetimi: EKG ölçümü, SpO2, nabız, stres ve uyku izleme gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

You May Also Like

Video

Big Bang Startup Challenge, Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği olarak biliniyor. İTÜ ARI Teknokent’in girişimcilere destek vermek amacıyla oluşturduğu bu platform, her yıl İTÜ...

Video

LG Online Mağaza’ya ulaşmak için: Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair...

Video

Teknoloji ofislerini geziyoruz serimizde yeni durağımız olan iyzico, ödeme hizmetleri alanında 10 yıllık bir başarı öyküsüne sahip. 30 kişilik bir ekipten başlayarak, bugün 280...

Video

Manuel vitesli araçlarda kullanıcıya otomatiğe benzer bir sürüş deneyimi sunan Akıllı Debriyaj Sistemi işleyişini ve kurulumunu yerinde inceledik, arabamıza yokuş kalkış desteği ekledik. Akıllı...