Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

Apple zamlarına inat indirimler burada!

Ankara’nın teknoloji meraklılarını bir araya getiren heyecan verici bir etkinlik geride kaldı. SDN Kurucusu Hakkı Alkan, Ankara Next Level ve Panora AVM’de gerçekleşen Gürgençler mağaza açılışına katıldı ve bu heyecanı paylaştı.

Gürgençler web sitesi:
:
:
:
Threads:
Linkedin:
TikTok:

Apple zamlarına inat indirimler burada!

Bu özel açılış etkinliği, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği bir buluşma noktası oldu. Mağaza girişinde bekleyenlerle yapılan samimi sohbetler ile katılımcıları etkinliğe dahil edecek nitelikteydi.

Ünlü isimlerin katılımıyla yapılan keyifli sohbetlerde ise Zafer Algöz, İbrahim Büyükak, Can Yılmaz gibi konuklarla teknoloji gündemini de konuştuk.

Gürgençler, Türkiye’nin en yaygın Apple Premium Partner’ı olarak dikkat çekiyor. Ayrıca, Alman menşeili Vonmaehlen aksesuarlarının Türkiye’deki resmi distribütörü konumunda bulunuyor. Geçtiğimiz dönemde açtığı mağazalarla adından söz ettiren Gürgençler, Apple Yetkili Servis partneri olarak hizmet veriyor ve bu alanda müşterilerine yüksek kalitede destek sunuyor.

Firma, TSE onaylı yenileme ve yenilenmiş ürün satışı yapabileceği Yenilio adlı hizmetiyle de öne çıkıyor. Aynı zamanda, SDN ile Gürgençler’in Apple etkinlikleri ve ürünleri için medya sponsorluğu bulunuyor. Bu iş birliği, Sihirli Elma kanalında yer alan videolarla da destekleniyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

2002 yılında kurulan Gürgençler, teknoloji dünyasında adından sıkça söz ettiren bir marka haline gelmiş durumda. 2004 yılında Mersin’de ilk mağazasını açan firma, 2019 yılında yüksek servis memnuniyeti sunmasıyla Apple tarafından Premium Servis Sağlayıcı ünvanına layık görüldü.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

You May Also Like

Video

Big Bang Startup Challenge, Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği olarak biliniyor. İTÜ ARI Teknokent’in girişimcilere destek vermek amacıyla oluşturduğu bu platform, her yıl İTÜ...

Video

LG Online Mağaza’ya ulaşmak için: Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair...

Video

Teknoloji ofislerini geziyoruz serimizde yeni durağımız olan iyzico, ödeme hizmetleri alanında 10 yıllık bir başarı öyküsüne sahip. 30 kişilik bir ekipten başlayarak, bugün 280...

Video

Manuel vitesli araçlarda kullanıcıya otomatiğe benzer bir sürüş deneyimi sunan Akıllı Debriyaj Sistemi işleyişini ve kurulumunu yerinde inceledik, arabamıza yokuş kalkış desteği ekledik. Akıllı...