Connect with us

Hi, what are you looking for?

Video

27 inç 165 Hz IPS oyun monitörü LG UltraGear 27GR75Q inceleme

LG’nin IPS panele sahip, QHD çözünürlüğünde ve 165 Hz yenileme hızına sahip LG UltraGear 27GR75Q oyun monitörü inceliyoruz.

LG UltraGear 27GR75Q-B satın almak için;
Amazon Türkiye:
Hepsiburada:

LG UltraGear 27GR75Q Oyun Monitörü inceleme

27 inç boyutunda olan LG UltraGear 27GR75Q, 2560 x 1440 piksel yani QHD çözünürlüğüne sahip. IPS panelin kullanıldığı monitörün 1 ms gtg gecikme değeri bulunuyor. 165 Hz ekran yenileme hızına sahip olan monitör, sRGB renk gamutunu yüzde 99.9 destekliyor.

Monitörün görüş açısı ise 178 derece. Monitörün tipik parlaklık değeri 300 candela, minimum değeri ise 240 kandela. Dahili hoparlör ve mikrofonun da bulunduğu LG UltraGear 27GR75Q, konsol oyuncularına da hitap ediyor.

İncelediğimiz LG UltraGear 27GR75Q oyun monitörü, 3 tarafı çerçevesiz tasarımla beraber geliyor. Böylece çoklu monitör kurulumlarına da uygun bir tasarıma sahip.

-5 ile 15 derece arası eğim, 110 mm yükseltebileceğiniz asansör sistemine sahip olan monitörü ayrıca dik de kullanabiliyorsunuz.  Kablo kanalları ile beraber kablo kirliliği olmadan monitör ile kabloları bir araya getirebiliyorsuuz. Ayrıca monitörde en çok beğendiğim noktalardan biri de monitör menüsü.

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Pek çok kişi monitör menülerine dikkat etmese de, piyasada bulunan pek çok monitör menüsü çok kullanışlı değil. LG hem arabirim olarak hem de kullanım kolaylığı açısından oldukça başarılı bir menü ortaya koymuş. Oyuncular ve kullanıcılar, bu menüyü kullanmaktan keyif alacaklarını düşünüyorum.

Yine bu kullanışlı menüden, oyuncuların kullanacağı güzel ek ayarlar da bulunuyor. Crossover yani işaret imleci gösterme, FPS gösterme, silah dengeleyici ve Dinamik Hareket Senkronizasyonu gibi özellikleri kullanabilirsiniz. 

Nvidia G-Sync ve AMD Freesync Premium desteğine sahip olan monitör, hem Nvidia hem de AMD ekran kartlarıyla yüksek FPS değerlerinde uyumlu çalışıyor.  2 adet DisplayPort ve 1 tane de Thunderbolt desteğine sahip olan monitör, modern giriş çıkış destekleri sunuyor.

#monitor #oyunbilgisayarı #lg #ultragear

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
SDN Forum ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Credit: YouTube/ShiftDelete.Net

Advertisement. Scroll to continue reading.
AIAD

You May Also Like

Video

LG’s latest robot wants to run your home for you. The AI Agent has buckets of charm and is being pitched as a sort...

Video

Credit: YouTube/LG UK

Video

➡ Learn more about all of Govee’s new products – #GoveeCES2024 I’ve been to CES over thirteen times now, and this year’s show brought...

Video

Go Anywhere, Do Anything with Intel® Core™ Ultra Processors: Subscribe for more! TikTok: : : Threads: Chapter Titles: 0:00 Omen Transcend 14 2:12 Transparent...